| От | 2018 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 4-5 |
| Дължина | 3686 мм |
| Широчина | 1662 мм |
| Височина | 1657 мм |
| Междуосие | 2300 мм |
| Предна Следа | 1403 мм |
| Задна Следа | 1406 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 225 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 875 см3 |
| Мощност | 85 к.с./5500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 145 н.м./1900 обор. |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 2 |
| Диаметър На Цилиндъра | 80.5 мм |
| Ход На Буталото | 86 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 3.2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Торзионна |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 164 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 12.7 сек |
| Градски Разход На Гориво | 6.0 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 5.7 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 5.8 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 35 |
| Маса (без товар) | 1165 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.