| От | 2020 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 3705 мм |
| Широчина | 1662 мм |
| Височина | 1635 мм |
| Междуосие | 2300 мм |
| Предна Следа | 1416 мм |
| Задна Следа | 1412 мм |
| Работен Обем | 999 см3 |
| Мощност | 70 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 92 н.м./3500 обор. |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 3 |
| Диаметър На Цилиндъра | 70 мм |
| Ход На Буталото | 86.5 мм |
| Степен На Сгъстяване | 12 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Торзионна |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 155 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 14.7 сек |
| Градски Разход На Гориво | 4.7 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 3.5 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 4 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 38 |
| Маса (без товар) | 980 кг. |
| Размер На Гуми | 175/65 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.