| От | 2015 |
| Тип Купе | Миниван |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 7 |
| Дължина | 4756 мм |
| Широчина | 1832 мм |
| Височина | 1895/2115 мм |
| Междуосие | 3105 мм |
| Предна Следа | 1510 мм |
| Задна Следа | 1530 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 4000 л |
| Минимален Обем На Багажника | 1050 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1598 см3 |
| Мощност | 90 к.с./4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 200 н.м./1500 обор. |
| Горивна Система | Дизел Комънрейл |
| Турбокомпресор | Да (Интеркулър) |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 79.5 мм |
| Ход На Буталото | 80.5 мм |
| Степен На Сгъстяване | 16.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизелово гориво |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 5 Dualogic |
| Предно Окачване | Независимо пружинно окачване тип McPherson |
| Задно Окачване | Независимо пружинно окачване |
| Предни Спирачки | Вентилирани Дискове |
| Задни Спирачки | Барабанни |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 158 (153) км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 15.4 (15.9) сек. |
| Градски Разход На Гориво | 5.6 (5.9 л)/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 4.7 (5.3 л)/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 5 (5.5 л)/100 км |
| Обем На Резервоара | 60 л |
| Маса (без товар) | 1525 кг |
| Размер На Гуми | 195/60 R16 C 99T |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.