| От | 2005 |
| До | 2008 |
| Тип Купе | Комби |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4756 мм |
| Широчина | 1775 мм |
| Височина | 1597 мм |
| Междуосие | 2700 мм |
| Предна Следа | 1513 мм |
| Задна Следа | 1496 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 500 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 2387 см3 |
| Мощност | 200 к.с./4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 400 н.м./2000 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 5 |
| Диаметър На Цилиндъра | 82 мм |
| Ход На Буталото | 90.4 мм |
| Степен На Сгъстяване | 17 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 5.4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Амортизационна стойка |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 216 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 8.5 сек |
| Градски Разход На Гориво | 11.5 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 8 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 62 |
| Маса (без товар) | 1650 кг. |
| Размер На Гуми | 215/50 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.