| От | 1989 |
| До | 1996 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4520 мм |
| Широчина | 1760 мм |
| Височина | 1435 мм |
| Междуосие | 2660 мм |
| Предна Следа | 1496 мм |
| Задна Следа | 1488 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 500 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 2500 см3 |
| Мощност | 115 к.с./4100 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 245 н.м./2400 обор. |
| Горивна Система | Стандартно дизелово впръскване (SDI) |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 93 мм |
| Ход На Буталото | 92 мм |
| Степен На Сгъстяване | 21 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Напречен носач |
| Задно Окачване | Spring-loaded rack |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 192 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 11.5 сек |
| Смесен Разход На Гориво | 7.2 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 78 |
| Маса (без товар) | 1348 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1870 кг. |
| Размер На Гуми | 205/55 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.