| От | 1991 |
| До | 1996 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4520 мм |
| Широчина | 1760 мм |
| Височина | 1430 мм |
| Междуосие | 2660 мм |
| Предна Следа | 1480 мм |
| Задна Следа | 1470 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 900 л |
| Минимален Обем На Багажника | 500 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 2500 см3 |
| Мощност | 105 к.с./3900 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 225 н.м./2250 обор. |
| Горивна Система | Дизел - стандартна система за впръскване |
| Турбокомпресор | Дa |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 93 мм |
| Ход На Буталото | 92 мм |
| Степен На Сгъстяване | 21 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Дизелово гориво |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Напречен носач |
| Задно Окачване | Подпружинна стойка |
| Предни Спирачки | Вентилирани Дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| ABS | Дa |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидроусилвател |
| Обем На Резервоара | 70 л |
| Маса (без товар) | 1340 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1840 кг |
| Размер На Гуми | 175/70 R14 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.