| От | 1998 |
| До | 2000 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4025 мм |
| Широчина | 1755 мм |
| Височина | 1420 мм |
| Междуосие | 2540 мм |
| Предна Следа | 1442 мм |
| Задна Следа | 1447 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 280 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1910 см3 |
| Мощност | 105 к.с./4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 200 н.м./1500 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 82 мм |
| Ход На Буталото | 90.4 мм |
| Степен На Сгъстяване | 18.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Масло Количество | 4.9 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Напречен носач |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 187 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 10.4 сек |
| Градски Разход На Гориво | 7.2 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 4.4 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 60 |
| Маса (без товар) | 1145 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1680 кг. |
| Размер На Гуми | 185/60R14 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.