| От | 2007 |
| До | 2014 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4336 мм |
| Широчина | 1792 мм |
| Височина | 1498 мм |
| Междуосие | 2600 мм |
| Предна Следа | 1538 мм |
| Задна Следа | 1532 мм |
| Пътен Просвет | 150 ММ |
| Минимален Обем На Багажника | 400 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1956 см3 |
| Мощност | 165 к.с./4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 360 н.м./1750 обор. |
| Горивна Система | Дизел |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизелово гориво |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Независимо пружинно окачване тип McPherson със стабилизатор |
| Задно Окачване | Полузависима греда със стабилизатор за напречна устойчивост |
| Предни Спирачки | Вентилирани Дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 215 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 8.2 сек. |
| Градски Разход На Гориво | 6.9 л/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 4.3 л/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 5.3 л/100 км |
| Обем На Резервоара | 58 л |
| Маса (без товар) | 1360 кг |
| Размер На Гуми | 195/65 R15 91V; 205/55 R16 91V; 225/45 R17 91V; 225/40 R18 92V |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.