| От | 2009 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4336 мм |
| Широчина | 1792 мм |
| Височина | 1498 мм |
| Междуосие | 2600 мм |
| Предна Следа | 1538 мм |
| Задна Следа | 1532 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 1175 л |
| Минимален Обем На Багажника | 400 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1598 см3 |
| Мощност | 90 к.с./4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 290 н.м./1500 обор. |
| Горивна Система | Дизел Комънрейл |
| Турбокомпресор | Да (Интеркулър) |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизелово гориво |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Независимо пружинно окачване тип McPherson |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 173 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 13.1 сек. |
| Градски Разход На Гориво | 5.6 л/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 3.7 л/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 4.4 л/100 км |
| Обем На Резервоара | 58 л |
| Маса (без товар) | 1395 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1830 кг |
| Размер На Гуми | 195/65 R 15; 205/55 R 16; 225/45 R 17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.