| От | 1996 |
| До | 2000 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4025 мм |
| Широчина | 1755 мм |
| Височина | 1420 мм |
| Междуосие | 2540 мм |
| Предна Следа | 1461 мм |
| Задна Следа | 1463 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 630 л |
| Минимален Обем На Багажника | 280 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1581 см3 |
| Мощност | 103 к.с./5750 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 144 н.м./4000 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 86.4 мм |
| Ход На Буталото | 67.4 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин (А95) |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Напречен носач |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Дисковe |
| Задни Спирачки | Барабанни |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидроусилвател |
| Максимална Скорост | 184 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 11 (12) сек |
| Градски Разход На Гориво | 10.8 л/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6 л/100 км |
| Обем На Резервоара | 50 л |
| Маса (без товар) | 1025 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1550 кг |
| Размер На Гуми | 185/65 R14 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.