| От | 2020 |
| Тип каросерия | Кабриолет |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 3631 мм |
| Широчина | 1683 мм |
| Височина | 1488 мм |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Мощност | 95 к.с. |
| Вид Гориво | Електрически |
| Задвижване | Предно |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Усукваща греда |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Капацитет на батерията | 23.8 kWh |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.