| От | 2019 |
| Тип каросерия | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4275 мм |
| Широчина | 1796 мм |
| Височина | 1600 мм |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Многозвенно окачване |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискови |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Обем На Резервоара | 50 л |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.