| От | 2017 |
| До | 2021 |
| Тип каросерия | Универсал |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 7 |
| Дължина | 4385 мм |
| Широчина | 1784 мм |
| Височина | 1658 мм |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Мощност | 120 к.с./5000 обор. |
| Задвижване | Предно |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Полунезависимо, пружинно |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Обем На Резервоара | 52 л |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.