| От | 1954 |
| До | 1954 |
| Тип Купе | Родстер |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 2 |
| Междуосие | 2250 мм |
| Предна Следа | 1278 мм |
| Задна Следа | 1284 мм |
| Пътен Просвет | 140 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2999 см3 |
| Мощност | 260 к.с. |
| Горивна Система | Карбуратор |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 103 мм |
| Ход На Буталото | 90 мм |
| Степен На Сгъстяване | 8.6 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Масло Количество | 16 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Цилиндрична пружина |
| Предни Спирачки | Барабани |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Червячен редуктор |
| Максимална Скорост | 264 км/ч |
| Смесен Разход На Гориво | 26 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 150 |
| Маса (без товар) | 760 кг. |
| Размер На Гуми | 185/80 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.