| От | 2016 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4310 мм |
| Широчина | 1780 мм |
| Височина | 1680 мм |
| Междуосие | 2600 мм |
| Предна Следа | 1535 мм |
| Задна Следа | 1535 мм |
| Пътен Просвет | 180 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 375 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1598 см3 |
| Мощност | 114 к.с./5500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 155 н.м./3600 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Полунезависимо, пружинно |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 168 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 6.5 сек |
| Обем На Резервоара | 50 |
| Маса (без товар) | 1325 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1700 кг. |
| Размер На Гуми | 215/55 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.