| От | 2001 |
| До | 2006 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4724 мм |
| Широчина | 1821 мм |
| Височина | 1377 мм |
| Междуосие | 2743 мм |
| Предна Следа | 1529 мм |
| Задна Следа | 1529 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 445 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1996 см3 |
| Мощност | 132 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 174 н.м./5000 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 87.5 мм |
| Ход На Буталото | 83 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.8 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Обем На Резервоара | 61 |
| Маса (без товар) | 1334 кг. |
| Размер На Гуми | 195/70 R14 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.