| От | 2009 |
| До | 2010 |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 7 |
| Дължина | 4888 мм |
| Широчина | 1835 мм |
| Височина | 1765 мм |
| Междуосие | 2890 мм |
| Предна Следа | 1571 мм |
| Задна Следа | 1582 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 303 |
| Работен Обем | 3518 см3 |
| Мощност | 235 к.с./6400 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 315 н.м./4000 обор. |
| Газоразпределителна Система | SOHC |
| Диаметър На Цилиндъра | 96 мм |
| Ход На Буталото | 81 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 5.2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Градски Разход На Гориво | 14.7 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 9.8 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 78 |
| Максимално Допустима Маса | 2472 кг. |
| Размер На Гуми | 225/65 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.