| От | 1970 |
| До | 1973 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4978 мм |
| Широчина | 1770 мм |
| Височина | 1346 мм |
| Междуосие | 2819 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 5211 см3 |
| Мощност | 230 к.с./4400 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 461 н.м. |
| Горивна Система | Карбуратор |
| Газоразпределителна Система | OHV |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 99.31 мм |
| Ход На Буталото | 84.07 мм |
| Степен На Сгъстяване | 8.6 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Масло Количество | 3.8 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 3 |
| Предно Окачване | Торзионна |
| Предни Спирачки | Барабани |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Обем На Резервоара | 54 |
| Размер На Гуми | 185/70 R14 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.