| От | 2007 |
| До | 2010 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 5082 мм |
| Широчина | 1891 мм |
| Височина | 1479 мм |
| Междуосие | 3048 мм |
| Предна Следа | 1600 мм |
| Задна Следа | 1603 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 460 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 3518 см3 |
| Мощност | 254 к.с./6400 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 340 н.м./3800 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | SOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 96 мм |
| Ход На Буталото | 81 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Независимо пружинно многолостово, със стабилизатор |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Градски Разход На Гориво | 13.8 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 9.8 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 11.8 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 76 |
| Маса (без товар) | 1858 кг. |
| Размер На Гуми | 225/60 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.