| От | 2012 |
| До | 2014 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 5077 мм |
| Широчина | 1905 мм |
| Височина | 1482 мм |
| Междуосие | 3052 мм |
| Предна Следа | 1611 мм |
| Задна Следа | 1620 мм |
| Пътен Просвет | 126.5 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 437 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 3604 см3 |
| Мощност | 296 к.с./6350 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 353 н.м./4800 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 96 мм |
| Ход На Буталото | 83 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.2 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 5.7 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 8 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Градски Разход На Гориво | 12.4 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7.6 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 10.2 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 72 |
| Маса (без товар) | 1813 кг. |
| Размер На Гуми | 215/65 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.