| От | 2018 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 5027 мм |
| Широчина | 1923 мм |
| Височина | 1460 мм |
| Междуосие | 2950 мм |
| Предна Следа | 1611 мм |
| Задна Следа | 1620 мм |
| Пътен Просвет | 131 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 459 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 3604 см3 |
| Мощност | 305 к.с./6350 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 363 н.м./4800 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 96 мм |
| Ход На Буталото | 83 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.2 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 5.6 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 8 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Независимо пружинно многолостово, със стабилизатор |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Градски Разход На Гориво | 13.1 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 8.7 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 11.2 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 70 |
| Маса (без товар) | 1840 кг. |
| Размер На Гуми | 235/55 R19 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.