| От | 2015 |
| До | 2018 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 5017 мм |
| Широчина | 1923 мм |
| Височина | 1416 мм |
| Междуосие | 2951 мм |
| Предна Следа | 1625 мм |
| Задна Следа | 1618 мм |
| Пътен Просвет | 115 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 459 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 6166 см3 |
| Мощност | 707 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 881 н.м./4800 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | OHV |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 103.9 мм |
| Ход На Буталото | 90.9 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Масло Количество | 6.6 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 8 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Независимо пружинно многолостово, със стабилизатор |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Градски Разход На Гориво | 18.1 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 10.7 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 14.7 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 70 |
| Маса (без товар) | 2021 кг. |
| Размер На Гуми | 275/40 R20 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.