| От | 1969 |
| До | 1974 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4859 мм |
| Широчина | 1933 мм |
| Височина | 1293 мм |
| Междуосие | 2794 мм |
| Предна Следа | 1516 мм |
| Задна Следа | 1565 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 6276 см3 |
| Мощност | 300 к.с./4800 обор. |
| Горивна Система | Карбуратор |
| Газоразпределителна Система | OHV |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 107.95 мм |
| Ход На Буталото | 85.85 мм |
| Степен На Сгъстяване | 8.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Масло Количество | 3.8 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 4 |
| Вид Кормилна Уредба | Глобоиден червяк с рециркулиращи сфери |
| Обем На Резервоара | 54 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.