| От | 2023 |
| До | 2023 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 1-5 |
| Дължина | 5016 мм |
| Широчина | 2002 мм |
| Височина | 1459 мм |
| Междуосие | 2950 мм |
| Предна Следа | 1610 мм |
| Задна Следа | 1668 мм |
| Пътен Просвет | 114 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 459 |
| Работен Обем | 6166 см3 |
| Мощност | 900 к.с./6500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 1098 н.м./4200 обор. |
| Газоразпределителна Система | OHV |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 103.9 мм |
| Ход На Буталото | 90.9 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Масло Количество | 6.6 |
| Вид Гориво | Бензин / Етанол E85 |
| Задвижване | Задно |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 346 км/ч |
| Обем На Резервоара | 70 |
| Маса (без товар) | 1941 кг. |
| Размер На Гуми | 245/55 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.