| От | 2014 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 5027 мм |
| Широчина | 1923 мм |
| Височина | 1460 мм |
| Междуосие | 2950 мм |
| Предна Следа | 1611 мм |
| Задна Следа | 1620 мм |
| Пътен Просвет | 131 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 459 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 5654 см3 |
| Мощност | 375 к.с./5150 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 555 н.м./4300 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | VCT |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 99.5 мм |
| Ход На Буталото | 90.9 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Масло Количество | 6.6 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Независимо пружинно многолостово, със стабилизатор |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Градски Разход На Гориво | 15.7 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 10.2 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 13.1 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 70 |
| Размер На Гуми | 245/45 R20 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.