| От | 2008 |
| До | 2010 |
| Тип Купе | Миниван |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 7 |
| Дължина | 5177 мм |
| Широчина | 2000 мм |
| Височина | 1750 мм |
| Междуосие | 3078 мм |
| Предна Следа | 1663 мм |
| Задна Следа | 1645 мм |
| Пътен Просвет | 155 мм |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 3778 см3 |
| Мощност | 193 к.с./5200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 305 н.м./4000 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | OHV |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 96 мм |
| Ход На Буталото | 87 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.6 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Максимална Скорост | 193 км/ч |
| Градски Разход На Гориво | 18.8 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 9.1 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 12.7 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 76 |
| Маса (без товар) | 2025 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2775 кг. |
| Размер На Гуми | 225/65 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.