| От | 1991 |
| До | 1995 |
| Тип Купе | Миниван |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 7 |
| Дължина | 4897 мм |
| Широчина | 1829 мм |
| Височина | 1685 мм |
| Междуосие | 3030 мм |
| Предна Следа | 1521 мм |
| Задна Следа | 1578 мм |
| Пътен Просвет | 130 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 1020 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 2972 см3 |
| Мощност | 144 к.с./5000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 234 н.м./2800 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | SOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 91.1 мм |
| Ход На Буталото | 76 мм |
| Степен На Сгъстяване | 8.9 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Напречен носач |
| Задно Окачване | One-piece beam bridge |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Смесен Разход На Гориво | 11.2 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 76 |
| Маса (без товар) | 1619 кг. |
| Размер На Гуми | 205/70 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.