| От | 2000 |
| До | 2007 |
| Тип Купе | Миниван |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 7 |
| Дължина | 5093 мм |
| Широчина | 1995 мм |
| Височина | 1750 мм |
| Междуосие | 3030 мм |
| Предна Следа | 1600 мм |
| Задна Следа | 1625 мм |
| Пътен Просвет | 140 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 580 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 3301 см3 |
| Мощност | 182 к.с./5200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 285 н.м./4000 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 93 мм |
| Ход На Буталото | 81 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.3 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Напречен носач |
| Задно Окачване | One-piece beam bridge |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 177 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 11.4 сек |
| Градски Разход На Гориво | 13.1 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 9.8 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 6.8 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 75 |
| Маса (без товар) | 1885 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2454 кг. |
| Размер На Гуми | 215/70 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.