| От | 1991 |
| До | 1995 |
| Тип Купе | Миниван |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 6-7 |
| Дължина | 4525 мм |
| Широчина | 1830 мм |
| Височина | 1631 мм |
| Междуосие | 2853 мм |
| Предна Следа | 1522 мм |
| Задна Следа | 1578 мм |
| Пътен Просвет | 130 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 670 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 2501 см3 |
| Мощност | 102 к.с./4800 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 183 н.м./2800 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 87.5 мм |
| Ход На Буталото | 104 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Напречен носач |
| Задно Окачване | One-piece beam bridge |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Смесен Разход На Гориво | 10 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 75 |
| Маса (без товар) | 1453 кг. |
| Размер На Гуми | 195/75 R14 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.