| От | 2021 |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 3995 мм |
| Широчина | 1695 мм |
| Височина | 1620 мм |
| Междуосие | 2525 мм |
| Предна Следа | 1475 мм |
| Задна Следа | 1470 мм |
| Пътен Просвет | 185 мм |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1196 см3 |
| Мощност | 82 к.с./5600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 105 н.м./3200-5200 обор. |
| Горивна Система | Многоточково индиректно впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC, VVT |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 3 |
| Диаметър На Цилиндъра | 73.5 мм |
| Ход На Буталото | 94 мм |
| Степен На Сгъстяване | 12.8 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Торзионна |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Обем На Резервоара | 33 |
| Размер На Гуми | 195/65 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.