| От | 2019 |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4030 мм |
| Широчина | 1710 мм |
| Височина | 1635 мм |
| Междуосие | 2525 мм |
| Предна Следа | 1475 мм |
| Задна Следа | 1470 мм |
| Пътен Просвет | 200 мм |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 998 см3 |
| Мощност | 98 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 149 н.м./2400-4000 обор. |
| Горивна Система | Многоточково индиректно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 3 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | CVT |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задно Окачване | Торзионна |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Обем На Резервоара | 36 |
| Максимално Допустима Маса | 1680 кг. |
| Размер На Гуми | 205/60 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.