| От | 1987 |
| Тип Купе | Джип |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4165 мм |
| Широчина | 1690 мм |
| Височина | 1930 мм |
| Междуосие | 2530 мм |
| Предна Следа | 1430 мм |
| Задна Следа | 1430 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 520 л |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2765 см3 |
| Мощност | 73 к.с./3600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 170 н.м./2200 обор. |
| Горивна Система | Дизел - стандартна система за впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 92 мм |
| Ход На Буталото | 104 мм |
| Степен На Сгъстяване | 21.2 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Дизелово гориво |
| Задвижване | Пълно (4x4) |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Bинтова пружина |
| Предни Спирачки | Дисковe |
| Задни Спирачки | Барабанни |
| ABS | Дa |
| Кормилен Усилвател | Хидроусилвател |
| Максимална Скорост | 130 км/ч |
| Градски Разход На Гориво | 14 л/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 8 л/100 км |
| Обем На Резервоара | 60 л |
| Маса (без товар) | 1570 кг |
| Максимално Допустима Маса | 2250 кг |
| Размер На Гуми | 255/70 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.