| От | 2001 |
| До | 2003 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 3395 мм |
| Широчина | 1475 мм |
| Височина | 1550 мм |
| Междуосие | 2360 мм |
| Предна Следа | 1300 мм |
| Задна Следа | 1280 мм |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 659 см3 |
| Мощност | 64 к.с./6400 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 107 н.м./3600 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 3 |
| Диаметър На Цилиндъра | 68 мм |
| Ход На Буталото | 60.5 мм |
| Степен На Сгъстяване | 8.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Цилиндрична пружина |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Обем На Резервоара | 40 |
| Маса (без товар) | 870 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1090 кг. |
| Размер На Гуми | 165/55 R14 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.