| От | 1998 |
| До | 2000 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4085 мм |
| Широчина | 1620 мм |
| Височина | 1390 мм |
| Междуосие | 2395 мм |
| Предна Следа | 1385 мм |
| Задна Следа | 1390 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 345 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1296 см3 |
| Мощност | 84 к.с./6500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 105 н.м./5000 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 76 мм |
| Ход На Буталото | 71.4 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Напречен носач |
| Задно Окачване | Двоен напречен носач |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 165 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 12.9 сек |
| Градски Разход На Гориво | 10.2 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 5.9 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 50 |
| Маса (без товар) | 830 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1350 кг. |
| Размер На Гуми | 145/85 R13 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.