| От | 2006 |
| До | 2011 |
| Тип каросерия | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4805 мм |
| Широчина | 1810 мм |
| Височина | 1450 мм |
| Междуосие | 2700 мм |
| Предна Следа | 1550 мм |
| Задна Следа | 1545 мм |
| Пътен Просвет | 150 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 480 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1992 см3 |
| Мощност | 142 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 187 н.м. |
| Горивна Система | Бензин A-95 |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Степен На Сгъстяване | 10 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Амортисьорна стойка |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Дискови вентилирани |
| Задни Спирачки | Дискови |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравличен усилвател на волана |
| Максимална Скорост | 199 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 11.8 сек. |
| Градски Разход На Гориво | 12.4 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6.8 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 8.9 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 65 л |
| Размер На Гуми | 205/65 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.