| От | 1995 |
| До | 1997 |
| Тип каросерия | Хечбек |
| Брой Врати | 3/5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4256 мм |
| Широчина | 1662 мм |
| Височина | 1394 мм |
| Междуосие | 2520 мм |
| Предна Следа | 1400 мм |
| Задна Следа | 1406 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 720 л |
| Минимален Обем На Багажника | 390 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1498 см3 |
| Мощност | 90 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 137 н.м. |
| Горивна Система | Бензин A-95 |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 76.5 мм |
| Ход На Буталото | 81.5 мм |
| Степен На Сгъстяване | 81.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Напречен носач |
| Задно Окачване | Окачване с щанга, съединяваща носачите |
| Предни Спирачки | Дискови вентилирани |
| Задни Спирачки | Барабани |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравличен усилвател на волана |
| Максимална Скорост | 170 (161) км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 12.2 (12.2) сек. |
| Градски Разход На Гориво | 9.7 (10.4) Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 5.2 (5.7) Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 6.5 (7.2) Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 50 л |
| Маса (без товар) | 1006 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1503 кг |
| Размер На Гуми | 155 R13; 175/70 R13 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.