| От | 1998 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 3495 мм |
| Широчина | 1495 мм |
| Височина | 1480 мм |
| Междуосие | 2340 мм |
| Предна Следа | 1315 мм |
| Задна Следа | 1280 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 625 л |
| Минимален Обем На Багажника | 165 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 796 см3 |
| Мощност | 52 к.с./5900 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 69 н.м./4600 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 3 |
| Диаметър На Цилиндъра | 68.5 мм |
| Ход На Буталото | 72 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.3 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | vario |
| Предно Окачване | Aмортисьорна стойка |
| Задно Окачване | Bинтова пружина |
| Предни Спирачки | Дисковe |
| Задни Спирачки | Барабанни |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидроусилвател |
| Максимална Скорост | 144 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 17 (18.5) сек. |
| Градски Разход На Гориво | 7.9 л/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 5.1 л/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 6.1 л/100 км |
| Обем На Резервоара | 38 л |
| Маса (без товар) | 725 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1210 кг |
| Размер На Гуми | 145/70 R13 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.