| От | 2003 |
| До | 2006 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4236 мм |
| Широчина | 1670 мм |
| Височина | 1495 мм |
| Междуосие | 2480 мм |
| Предна Следа | 1450 мм |
| Задна Следа | 1450 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 725 л |
| Минимален Обем На Багажника | 320 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1399 см3 |
| Мощност | 94 к.с./6200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 130 н.м./3400 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 77.9 мм |
| Ход На Буталото | 73.4 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин (А95) |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Aмортисьорна стойка |
| Задно Окачване | Bинтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани Дискове |
| Задни Спирачки | Барабанни |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 176 (170) км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 11.1 (11.9) cек. |
| Градски Разход На Гориво | 8.6 (10.5) л/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6.1 (6) л/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 7 (7.6) л/100 км |
| Обем На Резервоара | 45 л |
| Маса (без товар) | 1050 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1535 кг |
| Размер На Гуми | 185/60 R14 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.