| От | 2023 |
| Тип Купе | Кросоувър |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 3734 мм |
| Широчина | 1579 мм |
| Височина | 1513 мм |
| Междуосие | 2423 мм |
| Предна Следа | 1385 мм |
| Задна Следа | 1365 мм |
| Пътен Просвет | 151 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 290 |
| Вид Гориво | Електричество |
| Задвижване | Предно |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 125 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 13.7 сек |
| Маса (без товар) | 975 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1300 кг. |
| Размер На Гуми | 165/70 R14 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.