| От | 2018 |
| До | 2019 |
| Тип Купе | Миниван |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 2 |
| Дължина | 4363 мм |
| Широчина | 1751 мм |
| Междуосие | 2810 мм |
| Предна Следа | 1490 мм |
| Задна Следа | 1478 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 3300 |
| Работен Обем | 1461 см3 |
| Мощност | 75 к.с./3750 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 200 н.м./1500 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 154 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 15.1 сек |
| Градски Разход На Гориво | 4.6 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 3.9 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 5.1-5.2 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 50 |
| Максимално Допустима Маса | 1990 кг. |
| Размер На Гуми | 185/65 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.