| От | 2015 |
| Тип Купе | MPV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4388 мм |
| Широчина | 1767 мм |
| Височина | 1852 мм |
| Междуосие | 2810 мм |
| Предна Следа | 1490 мм |
| Задна Следа | 1478 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 800 |
| Работен Обем | 1333 см3 |
| Мощност | 130 к.с. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Градски Разход На Гориво | 7.4 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 5.2 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 6.0 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 50 |
| Размер На Гуми | 195/55 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.