| От | 2016 |
| До | 2018 |
| Тип Купе | MPV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4363 мм |
| Широчина | 1751 мм |
| Междуосие | 2810 мм |
| Предна Следа | 1490 мм |
| Задна Следа | 1478 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 800 |
| Работен Обем | 1197 см3 |
| Мощност | 116 к.с./4500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 190 н.м./1750 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 72.2 мм |
| Ход На Буталото | 73.2 мм |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 175 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 10.8 сек |
| Градски Разход На Гориво | 6.8 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 5.1 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 5.7 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 50 |
| Маса (без товар) | 1205 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1826 кг. |
| Размер На Гуми | 185/65 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.