| От | 1991 |
| До | 1997 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 3 | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4085 мм |
| Широчина | 1705 мм |
| Височина | 1385 мм |
| Междуосие | 2540 мм |
| Предна Следа | 1420 мм |
| Задна Следа | 1415 мм |
| Пътен Просвет | 110 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 926 л |
| Минимален Обем На Багажника | 324 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1905 см3 |
| Мощност | 120 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 153 н.м./3000 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Турбокомпресор | - |
| Газоразпределителна Система | ОНС |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 83.0 мм |
| Ход На Буталото | 88.0 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.2 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин (А95) |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | - |
| Предно Окачване | Напречен носач |
| Задно Окачване | Надлъжен носач |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | - |
| Максимална Скорост | 200 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 12.3 cek. |
| Градски Разход На Гориво | 11.1 л/100км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6.2 л/100км |
| Смесен Разход На Гориво | 8.2 л/100км |
| Обем На Резервоара | 56 л |
| Маса (без товар) | 1150 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1620 кг |
| Размер На Гуми | 185/60 R14 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.