| От | 1994 |
| До | 1997 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 3 | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4070 мм |
| Широчина | 1688 мм |
| Височина | 1399 мм |
| Междуосие | 2540 мм |
| Предна Следа | 1414 мм |
| Задна Следа | 1407 мм |
| Пътен Просвет | - |
| Максимален Обем На Багажника | 926 л |
| Минимален Обем На Багажника | 324 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1905 см3 |
| Мощност | 68 к.с./4600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 120 н.м./2000 обор. |
| Горивна Система | Дизел |
| Турбокомпресор | - |
| Газоразпределителна Система | ОНС |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 83.0 мм |
| Ход На Буталото | 88.0 мм |
| Степен На Сгъстяване | 23.0 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | - |
| Предно Окачване | Напречен носач |
| Задно Окачване | Надлъжен носач |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | - |
| Максимална Скорост | 165 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 18.5 cек. |
| Градски Разход На Гориво | - |
| Извънградски Разход На Гориво | - |
| Смесен Разход На Гориво | 5.9 л/100км |
| Обем На Резервоара | 52 л |
| Маса (без товар) | 1046 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1590 кг |
| Размер На Гуми | 165/70 R13 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.