| От | 1992 |
| До | 1994 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4071 мм |
| Широчина | 1688 мм |
| Височина | 1397 мм |
| Междуосие | 2540 мм |
| Предна Следа | 1414 мм |
| Задна Следа | 1407 мм |
| Пътен Просвет | 114 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 324 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1124 см3 |
| Мощност | 60 к.с./5800 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 79 н.м./3200 обор. |
| Горивна Система | Карбуратор |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 72 мм |
| Ход На Буталото | 69 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Масло Количество | 3.5 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Обем На Резервоара | 56 |
| Маса (без товар) | 930 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1465 кг. |
| Размер На Гуми | 165/70 R13 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.