| От | 2004 |
| До | - |
| Тип Купе | Миниван |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4257 мм |
| Широчина | 1751 мм |
| Височина | 1637 мм |
| Междуосие | 2760 мм |
| Предна Следа | 1434 мм |
| Задна Следа | 1452 мм |
| Пътен Просвет | 150 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 2128 л |
| Минимален Обем На Багажника | 550 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1560 см3 |
| Мощност | 109 к.с./4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 240 н.м./1750 обор. |
| Горивна Система | Дизел Common rail |
| Турбокомпресор | Да |
| Газоразпределителна Система | - |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 75.0 мм |
| Ход На Буталото | 88.3 мм |
| Степен На Сгъстяване | 18.0 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | - |
| Предно Окачване | Винтова пружина |
| Задно Окачване | Торсион |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 183 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 11.9 cек. |
| Градски Разход На Гориво | 6.3 л/100км |
| Извънградски Разход На Гориво | 4.1 л/100км |
| Смесен Разход На Гориво | - |
| Обем На Резервоара | 60 л |
| Маса (без товар) | 1315 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1850 кг |
| Размер На Гуми | 185/65 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.