| От | 1999 |
| До | 2004 |
| Тип Купе | Комби |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4167 мм |
| Широчина | 1698 мм |
| Височина | 1405 мм |
| Междуосие | 2540 мм |
| Предна Следа | 1423 мм |
| Задна Следа | 1430 мм |
| Пътен Просвет | 150 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 1512 л |
| Минимален Обем На Багажника | 517 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1997 см3 |
| Мощност | 90 к.с./4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 205 н.м./1900 обор. |
| Горивна Система | Дизел Common rail |
| Турбокомпресор | Да |
| Газоразпределителна Система | ОНС |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 85.0 мм |
| Ход На Буталото | 88.0 мм |
| Степен На Сгъстяване | 18.0 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | - |
| Предно Окачване | Винтова пружина |
| Задно Окачване | Торсион |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 181 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 13.3 cek. |
| Градски Разход На Гориво | 6.9 л/100км |
| Извънградски Разход На Гориво | 4.3 л/100км |
| Смесен Разход На Гориво | - |
| Обем На Резервоара | 54 л |
| Маса (без товар) | 1145 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1740 кг |
| Размер На Гуми | 185/65 R14 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.