| От | 1994 |
| До | 2000 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4708 мм |
| Широчина | 1794 мм |
| Височина | 1394 мм |
| Междуосие | 2850 мм |
| Предна Следа | 1520 мм |
| Задна Следа | 1447 мм |
| Пътен Просвет | 140 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 1020 л |
| Минимален Обем На Багажника | 455 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 2088 см3 |
| Мощност | 109 к.с./4300 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 250 н.м./2000 обор. |
| Горивна Система | Дизел |
| Турбокомпресор | Да |
| Газоразпределителна Система | ОНС |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 85.0 мм |
| Ход На Буталото | 92.0 мм |
| Степен На Сгъстяване | 21.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 3 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Хидропневматичен елемент |
| Задно Окачване | Хидропневматичен елемент |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 192 | 188 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 12.9 | 14 cek. |
| Градски Разход На Гориво | 9.6 | 12.1 л/100км |
| Извънградски Разход На Гориво | 5.6 | 6.5 л/100км |
| Смесен Разход На Гориво | - |
| Обем На Резервоара | 80 л |
| Маса (без товар) | 1442 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1980 кг |
| Размер На Гуми | 195/65 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.