| От | 1994 |
| До | 2000 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4708 мм |
| Широчина | 1794 мм |
| Височина | 1394 мм |
| Междуосие | 2850 мм |
| Предна Следа | 1520 мм |
| Задна Следа | 1447 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 455 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1998 см3 |
| Мощност | 147 к.с./5300 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 235 н.м./2500 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 86 мм |
| Ход На Буталото | 86 мм |
| Степен На Сгъстяване | 8 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Хидропневматично |
| Задно Окачване | Хидропневматично |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 208 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 11.2 сек |
| Градски Разход На Гориво | 16.4 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 8.0 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 80 |
| Маса (без товар) | 1401 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1940 кг. |
| Размер На Гуми | 205/60 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.