| От | 1998 |
| До | 2001 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4524 мм |
| Широчина | 1755 мм |
| Височина | 1400 мм |
| Междуосие | 2740 мм |
| Предна Следа | 1502 мм |
| Задна Следа | 1468 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 437 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1762 см3 |
| Мощност | 110 к.с./5500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 155 н.м. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 83 мм |
| Ход На Буталото | 81.4 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Хидропневматично |
| Задно Окачване | Хидропневматично |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 186 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 14.7 сек |
| Градски Разход На Гориво | 12.9 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6.6 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 65 |
| Маса (без товар) | 1265 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1770 кг. |
| Размер На Гуми | 185/65 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.